Práve sa nachádzate: Úvod > O spoločnosti

Tvoríme prevádzky a koncepty pre profesionálne kuchyne

Prinášame zákazníkom inovatívne riešenia, aktuálne trendy a komplexné služby v oblasti verejného stravovania a HORECA segmentu. Naším poslaním je technická pomoc pre vás, našich zákazníkov, ktorým chceme plniť sny o vyhlásenej prevádzke.

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Spoločnosť RM Gastro - JAZ s.r.o. je obchodná firma, ktorá pôsobí na domácom trhu od roku 1996. Jej hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre profesionálnu gastronómiu. Medzi hlavných zákazníkov patria hotely, penziony, reštaurácie, bary, bistrá, cukrárne, pečivárne, mäsiarstva a špecializované obchody, nemocnice, školské kuchyne, závodné kuchyne, prevádzky verejného stravovania, domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb...

PLÁNOVANIE, MONTÁŽ, SERVIS

Krédom firmy RM Gastro - JAZ s.r.o. je uspokojiť zákazníka po všetkých stránkach a byť mu nápomocný pri riešení jeho problémov. Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi dispozičné riešenie danej technológie s ohľadom na platné hygienické a prevádzkové normy, poskytnúť podklady pre montáž médií (el., voda, plyn) a v konečnej fáze dané zariadenie zamontovať.

Ani tu však naše možnosti nekončia. Na všetky nami predávané zariadenia držíme záručný aj pozáručný servis a čo je dôležité, držíme aj náhradné diely skladom. Naši servisní technici tak môžu včas opraviť pokazené zariadenie a predísť tak škodám, ktoré by prevádzkovateľovi mohli vzniknúť.

Firma RM Gastro - JAZ s.r.o. je taktiež autorizovaným obchodným a servisným partnerom značky Electrolux - Zanussi Professional, Dito-Electrolux, RM Gastro, RM LOTUS a Retigo.

planovanie-predstavenie.jpg

OBCHODNÝ SORTIMENT

Našim obchodným sortimentom sú dodávky kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov pre prípravu, prepravu a výdaj jedál a nápojov.

kuchyna.jpg

  • Varné zariadenia (sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, vodné kúpele, panvy, stoličky ...)
  • Strojné zariadenia (roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynčeky, nárezové stroje, stroje na hot-dog, gril na gyros a kurčatá, opekače klobás ...)
  • Zariadenia na výdaj stravy (vodné kúpele, výdajné vozíky, zásobníky na taniere, režony, termoporty, varnice, prepravné vozíky, udržiavace skrine ...)
  • Umývacie zariadenia (umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, pásové umývačky ...)
  • Ostatné zariadenia (lávové grily, opekacie platne, palacinkovače, fritézy, salamandre, váhy, vyhrievané vitríny, shafingy, šalátobary, mikrovlnné rúry, drviče ľadu, výrobníky ľadovej drte, čeriče nápojov, ohrievače šálok, krájače zeleniny ...)
  • Nerezový nábytok (stoly, drezy, police, skrinky, regály, vozíky na gastronádoby, príbory a tácky, výčapné pulty, výlevky ...)
  • Pizza zariadenie (pizza pece, miesiče, vyvalovačky cesta, chladené pizza stoly, saladety, pizza doplnky – lopaty, formy na pizzu, prepravné tašky, krájače, valčeky...)
  • Zariadenia mäsiarstva (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam. Moduly pre prezentáciu rýb na ľade.)
  • Chladiace a mraziace zariadenia (barové chladiace stoly a modulové zostavy, chladničky, chladiace a mraziace boxy, veľkokapacitné výrobníky ľadu, šokery, chladiče fliaš, stolové snack a cukr. vitríny...)
  • Doplnky (sklo, porcelán, nerezový riad, príbory, nože, podnosy, cedníky, nerez konvičky, misky, zásobníky na müsli, stojany na ovocie, držiaky šunky, pekáče, panvice, gastronádoby, naberačky, plastové a drevené dosky ...)

Toto všetko a ešte oveľa viac môžete priamo vidieť v našej vzorkovej predajni alebo si priamo odviezť z našich skladov v Novom Meste nad Váhom.

Vzorkovňa a administratívne priestory

budova.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

linka3

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vozrkovna-stolovanie.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Sklad

sklad-1.jpg

Sklad

sklad-2.jpg

Sklad náhradných dielov

sklad-nd-novy-2a.jpg

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Za kolektív firmy RM Gastro - JAZ s.r.o.

ing_tomecek_orez

Ing. Antonín Tomeček
konateľ spoločnosti