Práve sa nachádzate: Úvod

Miešacie kotle

KVALITA A ERGONÓMIA BEZ KOMPROMISOV

BEZPEČNÉ POHODLNÉ VARENIE

Práca vo veľkokapacitnej kuchyni je náročná, s ťažkým zdvíhaním, horúcimi nádobami a veľkými objemami, ktoré predstavujú výzvu každý deň.
50 ROKOV VYLEPŠOVANIA TECHNOLÓGIE.
Getinge Storkök pôsobí v tomto sektore od roku 1967 a v súčasnosti je popredný výrobca výklopných miešacích kotlov pre veľké kuchyne. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov s použitím najmodernejších technológií.

kotol miešacírada getinge

PRODUKTY, KTORÉ DOKÁŽU VIAC

Sklápacie varné kotle s miešadlom sú ako stvorené na prípravu pokrmov ako sú polievky, omáčky, kaše, pudingy, krémy, ľahké cestá a rôzne vývary a nápoje. Automatické miešanie uľahčuje prácu obsluhe, zaisťuje rovnomerné varenie pokrmov a obmedzuje navarovanie a pripekanie. Miešadlo môže slúžiť napr. na rozšľahanie zemiakovej kaše z uvarených zemiakov, vymiešanie krémov alebo hnetenie ľahkých ciest.

INTELIGENTNÉ VARENIE A OPEKANIE

Funkcia varenia využíva dvojité výstupné fázy a presné meranie teploty, čo umožňuje rýchly ohrev, po ktorom nasleduje nastavená rovnomerná teplota.


KONTROLA TEPLOTY JADRA

Rozhodujúca je teplota samotného jedla pre automatický systém pri varení a chladení s reguláciou teploty jadra, čo je ideálne pre potraviny ktoré sa ľahko prevaria. Senzor, ktorý meria teplotu produktu riadi varenie alebo chladenie. Nevyhnutná je aj kontrola teploty jadra pre záznam a sledovanie prostredníctvom Getinge Storkök's riadiacim program pre HACCP, gs-doc™.


LED OSVETLENIE

Jedinečná novinka verzie M5 Maxi - LED osvetlenie vo veku kotla poskytuje dokonalý prehľad cez kontrolnú mriežku, keď je veko zatvorené. Toto umožňuje pracovať oveľa efektívnejšie, pretože už nie
je potrebné veko otvoriť, aby ste skontrolovali proces varenia a potom znovu spúšťať miešadlo po jeho zatvorení.


OVLÁDANÉ NAKLÁPANIE

Všetky sklopné kotle rady M5 sú dodávané s elektronicky riadeným naklápaním. ART - (Automatic ReTilt) automaticky nakloní kotol a uľahčuje vyprázdnenie do všetkých typov nádob s extrémnou presnosťou.


PRESNÉ PLNENIE VODOU

Plnenie vody je elektronické, riadené cez prietokomer, objem vody je zobrazený na novom grafickom displeji. Okrem toho je možné vodu kedykoľvek doplniť ručne pomocou špeciálneho tlačidla umiestneného mimo displeja.


VÝKONNÉ MIEŠANIE

Miešadlo má šesť prednastavených programov (od 5 do 155 ot./min.), od jemného miešania až po vysokorýchlostné miešanie pri šľahaní.


EFEKTÍVNE CHLADENIE

Funkcia chladenia využíva obyčajnú studenú vodu na ochladenie parného plášťa sklopnej nádoby kotla. Chladenie je elektronicky riadené, zaisťuje maximálne využitie vody a podstatné úspory vody v porovnaní s tradičnými systémami.


PROGRAMOVANIE A NASTAVENIA

Elektronický riadiaci systém kotla s prehľadným dotykovým displejom s funkciou programovania, ktorá umožňuje rôzne ukladať programy do jeho pamäte, čo zjednodušuje a zlepšuje účinnosti procesu varenia.

displej