Práve sa nachádzate: Úvod

Pekárenské zariadenia SALVA

     Salva už viac ako 75 rokov preukazuje svoju schopnosť byť lídrom vo výrobe pecí a zariadení pre pekárne, cukrárne a pizzerie po celom svete.
Vďaka záväzku ku kvalite, vývoju produktov a zákazníckemu servisu je Salva jednou z európskych štandardných značiek v tomto sektore.
Salva si zachováva ducha svojich zakladateľov ponúkať kvalitný produkt vo všetkých odvetviach, v ktorých zvyčajne pôsobí.

salva

     Modulárna pec Salva je uznávaná v sektoroch pekární, cukrární a pizzerií pre svoju kvalitu pečenia, flexibilitu a všestrannosť.
Prispôsobuje sa výrobným potrebám zákazníka, keďže sa skladajú z nezávislých stohovateľných modulov alebo komôr, každý zákazník si môže zostaviť pec na mieru. Okrem toho skutočnosť, že majú nezávislé moduly, ich robí veľmi všestrannými, pretože umožňujú pečenie rôznych typov produktov v každom module.
Charakteristikou týchto pecí, ktorá ich robí jedinečnými, je ich systém distribúcie tepla. Súprava keramických žiaruvzdorných telies, umiestnených v hornej a spodnej časti komory, zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v celej komore a dodáva chlebu a pečivu jedinečnú chuť, textúru a vzhľad.

modular

KONŠTRUKCIA

konštrukcia

     Keramické telesá s nezávislým riadením výkonu v spodnej a hornej časti každej pece zaručujú vysokú kvalitu rovnomerného pečenia a zároveň minimálnu spotrebu el. energie.

Dvojité presklené izolované dvere zaručujú potrebný prehľad o stave pečenia. Dvere sa môžu otvárať nadol (cukrárenská verzia) alebo nahor dovnútra (pekárenská verzia).

dvere salva

Všetky pece sú izolované kvalitnou sklenenou vatou pre minimalizáciu tepelného vyžarovania.

Modulárne pece môžu byť dodané s integrovaným alebo externým manuálnym vsadzačom, otvoreným podstavcom, alebo podstavcom s integrovanou kysiarňou.

Cukrárenské pece sa líšia kapacitou plechov 60x40cm alebo 76x46cm a výškou komory 20 alebo 30cm.

 tabuľka salva

Čisto pekárenské verzie potom s vnútornou pečiacou plochou od 2,6m2 až po 9,5m2 a výškou komory 20cm.

tabuľka salva

Všetky pece je možné ako opciu za príplatok vybaviť výkonným parným generátorom s riadeným dávkovaním vlhosti až 100ml/s.

OVLÁDACIE PANELY

                     ovladacie panely   ovladacie panely

remeselna pekaren

Schématická ukážka dispozície remeselnej pekárne