Práve sa nachádzate: Úvod > O spoločnosti

Predstavenie spoločnosti RM Gastro - JAZ s.r.o.

Spoločnosť RM Gastro - JAZ s.r.o. je obchodná firma, ktorá pôsobí na domácom trhu od roku 1996. Jej hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre profesionálnu gastronómiu. Medzi hlavných zákazníkov patria hotely, penziony, reštaurácie, bary, bistrá, cukrárne, pečivárne, mäsiarstva a špecializované obchody, nemocnice, školské kuchyne, závodné kuchyne, prevádzky verejného stravovania, domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb...

Vzorkovňa a administratívne priestory

budova.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vozrkovna-stolovanie.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Sklad

sklad-1.jpg

Sklad

sklad-2.jpg

Sklad náhradných dielov

sklad-nd-novy-2a.jpg

Sklad náhradných dielov

sklad-nd-novy-2a.jpg

 

OBCHODNÝ SORTIMENT

Našim obchodným sortimentom sú dodávky kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov pre prípravu, prepravu a výdaj jedál a nápojov.

 

GASTRO

kuchyna.jpg

 

Toto všetko a ešte oveľa viac môžete priamo vidieť v našej vzorkovej predajni alebo si priamo odviezť z našich skladov v Novom Meste nad Váhom.

 

PLÁNOVANIE, MONTÁŽ, SERVIS

planovanie-predstavenie.jpg

Krédom firmy RM Gastro - JAZ s.r.o. je uspokojiť zákazníka po všetkých stránkach a byť mu nápomocný pri riešení jeho problémov. Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi dispozičné riešenie danej technológie s ohľadom na platné hygienické a prevádzkové normy, poskytnúť podklady pre montáž médií (el., voda, plyn) a v konečnej fáze dané zariadenie zamontovať.

Ani tu však naše možnosti nekončia. Na všetky nami predávané zariadenia držíme záručný aj pozáručný servis a čo je dôležité, držíme aj náhradné diely skladom. Naši servisní technici tak môžu včas opraviť pokazené zariadenie a predísť tak škodám, ktoré by prevádzkovateľovi mohli vzniknúť.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Za kolektív firmy RM Gastro - JAZ s.r.o.

Ing. Antonín Tomeček
konateľ spoločnosti